Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd

  • Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Firma Handlowa
marki Goodfore
Ilość pracowników 100~200
Coroczne wyprzedaże 1000000-10000000
Rok założenia 2000
pc Export 80% - 90%

Wprowadzenie

Nasza firma została założona w 2000 roku i znajduje się w Gaoli Auto Expo City, dystrykt Huishan, Wuxi City, prowincja Jiangsu.Przez lata angażowaliśmy się w badania i rozwój różnych krosien i osiągnęliśmy owocne wyniki badań i doświadczenie w dziedzinie wysokiej klasy maszyn włókienniczych.Nasze produkty obejmują cały kraj i są eksportowane na cały świat .

Naszymi głównymi produktami są żakardowa głowica, zestaw uprzęży, krajarka, maszyna do wypaczania i belek, maszyna do dekatyzacji itp. Są szeroko stosowane w rapierach, żakardach, strumieniach powietrza, pociskach, strumieniach wody, chwytakach itp.

Posiadamy również odnowioną maszynę do krosien etykiet, krosna rapierowe, krosna pneumatyczne, modyfikację elektronicznego sterownika wszelkiego rodzaju maszyn żakardowych i krosien tkackich, modyfikację płyty PB PICANOL i podajnika wątku / akumulatora. Oraz kilka nowych chińskich krosien rapierowych i krosien pneumatycznych .

Nasza firma kieruje się duchem innowacyjności i przedsiębiorczości, odważa się brać odpowiedzialność, przyjmuje produkty jako cechy charakterystyczne jako cel, traktuje innowacje jako siłę napędową, opiera się na nauce i technologii, przyjmuje rynek jako wskazówkę, skupia się, życzliwość, pragmatyzm i innowacyjność jako cel, a uczciwość, profesjonalizm, obsługa i wszystko wygrywają jako podstawowe wartości i dąży do zbudowania wiodącej marki w globalnym przemyśle maszyn tekstylnych i pomocy chińskiemu przemysłowi wytwórczemu wysokiej klasy.

Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 0

 

Zalety

1. Profesjonalna importowana maszyna żakardowa, maszyna do znaków towarowych i dostawca części do maszyn do dywanów: Goodfore Tex Machinery Co., Ltd. ma 6 serii produktów, w sumie setki odmian, wydajność techniczna naszych produktów osiągnęła wiodący poziom w branży i wygrała zaufanie klientów.

2. Profesjonalna produkcja maszyn żakardowych, maszyn do znaków towarowych i części do maszyn do dywanów: jesteśmy profesjonalnym producentem maszyn żakardowych, maszyn do znaków towarowych i części do maszyn do dywanów oraz zapewniamy projekt techniczny i rozwiązania.

3. Niski koszt: Posiadamy profesjonalny zespół z wiedzą techniczną i doświadczeniem menedżerskim.Nasza firma posiada zaawansowane urządzenia do produkcji.Dzięki doskonałemu systemowi zarządzania i doskonałej jakości, zawsze możemy utrzymać konkurencyjną i rozsądną cenę.

4. Bogatsze doświadczenie: Powstaliśmy w 2000 roku. Do tej pory nasze produkty były eksportowane do ponad 40 krajów, takich jak Rosja, Australia, USA, Wielka Brytania, Niemcy, Ukraina, Iran, Rumunia, Węgry, Meksyk, Brazylia, Chile, Kanada, Hiszpania, Kolumbia, itp. możemy zapewnić naszym klientom wysoki poziom usług.

5. Wyższa jakość: Posiadamy profesjonalny zespół z wiedzą techniczną i doświadczeniem menedżerskim.Nasza firma przeszła profesjonalną certyfikację systemu jakości.Abyśmy mogli zagwarantować najwyższą jakość naszych produktów.

6. Ma długą historię: Nasza firma została założona w 2000 roku, jest pierwszą dużą maszyną żakardową, maszyną do znaków towarowych i częściami maszyn do dywanów firmy produkującej maszyny tekstylne w Wuxi.Możemy zapewnić Państwu kameralną cenę.

 

Zalety technologii
1. Jesteśmy firmą produkującą maszyny tekstylne.Mamy jeden patent i oczekujemy, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy uzyskamy trzy kolejne patenty.
2. Chętnie opracowujemy wszystkie nowe materiały tylko wtedy, gdy wymaga tego aplikacja.
3. Korzystne technologie w kontroli składu, zwłaszcza wytwarzania różnego rodzaju akcesoriów.
4. Odlewaliśmy bardzo dobre powierzchnie różnych maszyn włókienniczych, co zwykle nie jest łatwe do kontrolowania w przypadku maszyn włókienniczych, ale przyjęliśmy odpowiednią technologię i możemy zapewnić gładką i wolną od wad powierzchnię.
5. Niedopasowanie to fatalna wada w handlu importowym i eksportowym.Możemy zapewnić dokładne potwierdzenie z Tobą przed wysyłką.
6. Wszystkie nasze innowacje technologiczne mają jeden cel - najlepszą jakość, nawet jeśli oznacza to wyższe koszty i niższą produktywność.

Historia

Goodmore tex Machinery Co., Ltd. została założona w 2000 roku. Jej głównymi produktami są maszyny żakardowe, maszyny do znaków towarowych i części do maszyn do dywanów.
W 2005 roku firma goodmore tex Machinery Co., Ltd. rozpoczęła eksport do innych krajów, a nasze produkty weszły na rynek UE.
W 2008 roku firma goodmore tex Machinery Co., Ltd. zaczęła być dostawcą kilku małych fabryk tekstyliów w Chinach.
W 2009 roku firma goodmore tex Machinery Co., Ltd. rozpoczęła współpracę z niektórymi znanymi zagranicznymi fabrykami tekstylnymi.Dostarczamy kilka maszyn włókienniczych i części zamiennych.
W 2010 roku rozbudowaliśmy zakład.
W 2012 roku firma goodmore tex Machinery Co., Ltd. przeszła certyfikację systemu jakości ISO.
W 2014 roku fabryka została przeniesiona do Gaoli Auto Expo City, Huishan District, Wuxi City.Ponadto dodaliśmy kilka tekstylnych części zamiennych i oficjalnie rozpoczęliśmy masową produkcję.

Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 1

Usługa

Usługi przedsprzedażne:

1. Zapewnij profesjonalne wsparcie techniczne.

2. Wyślij katalog produktów i instrukcję obsługi.

3. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami online lub wyślij nam e-mail.Gwarantujemy, że odpowiemy za pierwszym razem!

4. Serdecznie witaj osobiste rozmowy lub wizyty.

Sprzedaż usług:

1. Gwarantujemy uczciwość i bezstronność.Mamy zaszczyt świadczyć Państwu usługi doradztwa zakupowego.

2. Gwarantujemy terminowość, jakość i ilość oraz ściśle realizujemy warunki umowy

Serwis pogwarancyjny:

1. Gdzie możemy kupić nasze produkty, aby uzyskać roczną gwarancję i dożywotnią konserwację.

2. Całodobowy serwis telefoniczny.

3. Duża liczba części i podzespołów, łatwo zużywające się części.

Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 0
Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 1

Nasz zespół

Jesteśmy oddani bezwzględnej szczerości współpracy i jesteśmy zdeterminowani, aby robić postępy. Chcielibyśmy wspólnie z Państwem opisać projekt przemysłu tekstylnego.

Chiny Goodfore Tex Machinery Co.,Ltd profil firmy 0

Zostaw wiadomość