Wielokolorowy materiał tkacki o dużej prędkości krosna pneumatycznego

Wielokolorowy materiał tkacki o dużej prędkości krosna pneumatycznego

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Goodfore
Orzecznictwo: ISO

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: drewniane pudełko
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 200 / zestaw miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: Nowy Jakość: Wysoka jakość
Rodzaj: elektroniczny żakard Materiał: Stal I Plastik
Nazwa handlowa: GOODFORE
High Light:

krosno pneumatyczne o dużej prędkości

,

krosno pneumatyczne do tkania

opis produktu

Producent krosien strumieniowych, inteligentne krosno strumieniowe, energooszczędne krosno strumieniowe

 

 

[Krótkie wprowadzenie]

wstawianie wątku krosna strumieniowego jest realizowane głównie przez czynnik ciśnieniowy wyrzucany z głównej dyszy i kilku dysz pomocniczych.Zawór elektromagnetyczny steruje włączaniem i wyłączaniem źródła czynnika pod ciśnieniem na dyszach głównych i pomocniczych, aby zapewnić płynne wprowadzanie wątku krosna strumieniowego.

 

Istniejący mechanizm wprowadzania wątku krosien strumieniowych zwykle wykorzystuje jeden zawór elektromagnetyczny do sterowania wieloma dyszami pomocniczymi.Zasada działania elektrozaworu polega na kontrolowaniu otwarcia rdzenia zaworu przez cewkę.

 

Siła elektromagnetyczna generowana przez naelektryzowaną cewkę jest wykorzystywana do pchania rdzenia zaworu w celu odsunięcia się od portu zaworu.Zawór elektromagnetyczny jest w stanie otwartym.

 

Gdy cewka jest wyłączona, szpula jest resetowana i ściskana przez elastyczność sprężyny. Zawór elektromagnetyczny jest zamknięty.Gdy zawór elektromagnetyczny jest otwarty, musi pokonać siłę sprężyny przez siłę elektromagnetyczną, aby popchnąć rdzeń zaworu, aby się poruszyć, więc siła sprężyny na ogół nie jest zbyt duża, a następnie rdzeń zaworu porusza się powoli, gdy zawór elektromagnetyczny jest zamknięty, co powoduje w odpadach medium ciśnieniowego.

 

Jednak energochłonność przygotowania medium ciśnieniowego krosna strumieniowego jest stosunkowo duża, więc marnotrawstwo medium ciśnieniowego powoduje również duże zużycie energii.
 

[cel, powód]

celem wzoru użytkowego jest przezwyciężenie wad powolnego zamykania się zaworu elektromagnetycznego istniejącego mechanizmu wprowadzania wątku krosna strumieniowego, co skutkuje marnotrawstwem medium ciśnieniowego i dużym zużyciem energii oraz zapewnienie mechanizmu wprowadzania wątku strumienia krosna, które mogą zmniejszyć zużycie energii.

 

[schemat]

w tym celu wzór użytkowy przyjmuje następujący schemat techniczny: mechanizm wprowadzania wątku krosna strumieniowego zawiera dyszę główną i wiele dysz pomocniczych, z których obie są połączone z rurociągiem transportującym medium ciśnieniowe, a medium ciśnieniowe jest sterowane przez elektrozawór umieszczony na rurociągu, a jeden zawór elektromagnetyczny odpowiednio steruje * jedną dyszę pomocniczą, Elektrozawór składa się z gniazda zaworu, tulei, zespołu cewki i ruchomego rdzenia żelaznego z rdzeniem zaworu na przód.

 

Gniazdo zaworu jest wyposażone we wnękę zaworu i dwa otwory przelotowe medium połączone z wnęką zaworu.

 

Połączenie między jednym otworem przelotowym medium a wnęką zaworu jest portem zaworu.Tylko jeden koniec tulei jest zamknięty, tuleja jest trwale połączona z gniazdem zaworu, a otwarty koniec tulei jest połączony z wnęką zaworu gniazda zaworu. Ruchomy żelazny rdzeń może być ruchomo umieszczony w wewnętrznej wnęce tuleja i rdzeń zaworu na przednim końcu ruchomego żelaznego kwiatka odpowiadają otworowi zaworu, aby zamknąć lub otworzyć otwór zaworu.

 

Zespół cewki zawiera cewkę otwartą i cewkę resetującą, które są nawinięte na zewnątrz tulei.Cewka otwarta i cewka resetująca są niezależne i przeciwległe do siebie, a cewka otwarta steruje otwieraniem rdzenia elektrozaworu. Cewka resetująca steruje zamykaniem cewki elektrozaworu, a cewka otwierająca i cewka resetująca są sterowane przez elektroniczny system sterowania, który ma być elektryzowany naprzemiennie.
 

[004] jako uzupełnienie i ulepszenie powyższego schematu technicznego wzór użytkowy zawiera również następujące cechy techniczne.
 

[005]spód wewnętrznej wnęki tulei jest wyposażony we wnękę trzymającą sprężynę, a zawartość wnęki zawierającej sprężynę jest wyposażona w sprężynę powrotną.Jeden koniec sprężyny powrotnej przylega do wewnętrznej ścianki wnęki zawierającej sprężynę, a drugi koniec do dna poruszającego się żelaznego rdzenia.Sprężyna resetująca i cewka resetująca wspólnie sterują zamykaniem rdzenia elektrozaworu i przyspieszają prędkość zamykania elektrozaworu

 

Wielokolorowy materiał tkacki o dużej prędkości krosna pneumatycznego 0Wielokolorowy materiał tkacki o dużej prędkości krosna pneumatycznego 1

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wielokolorowy materiał tkacki o dużej prędkości krosna pneumatycznego czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.