Cloth Rolling Electronic Jacquard Air Jet Loom

Cloth Rolling Electronic Jacquard Air Jet Loom

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Goodfore
Orzecznictwo: ISO

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: drewniane pudełko
Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C
Możliwość Supply: 200 / zestaw miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: schorzenie: Nowy Jakość: Wysoka jakość
Rodzaj: żakard elektroniczny Materiał: Stal i plastik
Nazwa handlowa: GOODFORE
High Light:

elektroniczny żakardowy krosno pneumatyczne Air Jet

,

krosno pneumatyczne Air Jet Loom

opis produktu

Lewe i prawe krosno strumieniowe z podwójną wiązką osnowową, krosno strumieniowe z podwójną wiązką osnowową, krosno strumieniowe z podwójną osnową

 

Cechy produktu:
>>Nowy elektryczny system sterowania dla włókna szklanego
>>Stabilny i mocny czterotaktowy mechanizm ubijania włókna szklanego
>>Wybierz mechanizm eliminujący przesunięcie wątku
>>Wysokowydajny specjalny system wstawiania wątku do włókna szklanego
>> Specjalny mechanizm negatywnego wypuszczania odpowiedni do tkania włókna szklanego
>>Wysokowydajne urządzenie ssące
>>Zaawansowany mechanizm nawijania
>> Specjalna klamra boczna i mechanizm nożycowy odpowiedni do tkania włókna szklanego

 

1. Automatyczny system sterowania
Wysokowydajny 32-bitowy komputer może realizować przesyłanie parametrów procesu online, akwizycję i modyfikację danych, co zapewnia gwarancję na sprzęt i wsparcie oprogramowania dla bezzałogowej pracy, cyfrowego zarządzania i monitorowania sieci warsztatu.Zapewnia nie tylko bogate informacje, ale także znacznie poprawia żywotność.


2. Mechanizm bicia
Zgodnie z charakterystyką tkaniny z włókna szklanego, specjalny czteropunktowy mechanizm ubijający dla włókna szklanego jest optymalizowany komputerowo.Charakteryzuje się krótkim zakresem dynamiki, małymi wibracjami i długim czasem wprowadzania wątku.Może wykonywać silne i stabilne bicie z bardzo dużą prędkością i tkać wysokiej jakości produkty z tkanin.


3. Mechanizm zwijania
Pręt podtrzymujący krosno, nosze i wałek dociskowy tkaniny mogą całkowicie wyeliminować zjawisko „przesuwania wątku” w procesie toczenia tkaniny z włókna szklanego i utrzymać powierzchnię tkaniny w dobrym stylu.Rolka odbierająca i rolka prowadząca tkaninę są owinięte specjalnym materiałem ciernym, aby uniknąć wgnieceń tkaniny.


4. System wstawiania wątku
Elementy wstawiania wątku, takie jak urządzenie do przechowywania wątku, dysza główna, dysza pomocnicza i dysza ciągnąca, są wykorzystywane do zaspokojenia potrzeb wstawiania wątku przędzy z włókna szklanego.Zmniejsza się uszkodzenie przędzy wątkowej z włókna szklanego, zmniejsza się zużycie elementu wprowadzającego wątek spowodowane przez przędzę, a żywotność jest przedłużona.


5. Elektroniczny mechanizm zwalniający z podwójną belką tylną
Elektroniczny mechanizm zwalniający z podwójną belką tylną zaprojektowany dla tkaniny z włókna szklanego może dokładnie mierzyć i utrzymywać naprężenie osnowy.Precyzja sterowania i szybkość reakcji są znacznie lepsze dzięki zastosowaniu technologii napędu serwomotoru AC, która może zapewnić jakość tkaniny z włókna szklanego.


6. Wysokowydajne urządzenie ssące
Wysokowydajne urządzenie ssące może skutecznie pochłaniać drobne włókna powstające podczas tkania, co jest korzystne dla zdrowia fizycznego i psychicznego operatorów.


7. Mechanizm zwijania tkaniny
Połączenie napędu serwomotoru AC i czujnika przemieszczenia kątowego może stale kontrolować napięcie uzwojenia i zwiększać dokładność uzwojenia.Maksymalna średnica nawijania może wynosić do 800 mm dzięki zastosowaniu dużego mechanizmu nawijania na maszynie, aby uzyskać tę samą długość dużej tkaniny nawojowej.
Znacznie zmniejsza powierzchnię podłogi sprzętu.Mechanizm szybkiego zrzucania materiału sprawia, że ​​proces zrzucania materiału jest prosty i szybki.


8. Specjalny boczny mechanizm usztywniający nożyczki
Ze względu na dużą twardość włókna szklanego trudno go ciąć.Specjalne nożyce tnące są przeznaczone do odcinania nadmiaru główek przędzy, co ma zalety w postaci niskiego kosztu, dobrego efektu i długiej żywotności.

Cloth Rolling Electronic Jacquard Air Jet Loom 0

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Cloth Rolling Electronic Jacquard Air Jet Loom czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.